Service Hotline
0519-81230981
Naujienos
Namuose > Naujienos > Turinys

Produkto kategorija

Naujų medžiagų grafeno vystėsi greitai įvairiose srityse

NANNING, rugpjūtis 22 - grafeno forumas buvo surengtas Pietų Kinijos Guangxi Zhuang autonominis regionas, susirinko daugiau nei 400 tyrimus iš skirtingų šalių, įskaitant 2010 m. Nobelio kaina savininkas Konstantin Novoselov.


Grafeno yra pasaulyje stipriausias ir lengviausias medžiaga; vieno sluoksnio grafeno yra tiesiog 0.335 nanometrų storio taip pat su aukštos elektros ir šilumos laidumo, kuri turi platų taikymo perspektyva energetikos, biotechnologijų, vandens išteklių, elektroninės ir tinklo technologijų, aviacijos ir automobilių pramonėje.

Kinija paprašė daugiau nei 2200 grafeno patentai, sudaro 40 procentų pasaulyje. "Kinijos bendrovėms sukūrė nužudė grafeno programas tokiose srityse, kaip energijos laikymo, piešimą ir atlikti plėvele, todėl galime tikėtis greito industrializacijos," sakė Shang Yong, nuolatinio pirmininko pavaduotojas Kinijos asociacija mokslo ir technologijų.

Nuolat grafeno forume Guangxi's sostinėje Nanning, profesorius Konstantin Novoselov sakė, kad grafeno buvo daug galimybių ir galimybių, ir nauja medžiaga bus taikomas telekomunikacijų ir daiktų interneto.

Tyrimo
Send
Produkto kategorija
Susisiekite su mumis
Adresas: Augalų 8, 9 Vakarų Tai ežero Avenue, Wujin ekonominės plėtros zona, Changzhou, Jiangsu, Kinija.
Telefono: 0519-81230981
Faksas: 0519-81230998
El. paštas: sales@thesixthelement.com.cn
Kad šeštasis elementas (Changzhou) medžiagos Technology Co, Ltd